Rekord Tekstile Hoş Geldiniz!

Hakkımızda!

2000 yılında Şener Deniz ve Ersin Çoklar tarafından kurulan Rekord Tekstil kurulduğu günden beri yenilikçi, sürdürülebilir kalite ve daha iyisini üretme çabası sayesinde farklı pazarlara üretim yapabilen firmalarda biri haline gelmiştir. Müşterilerine sunduğu yüksek kalitede ürün ve servis sayesinde denim ve non denim ürünlerinden tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Rekord Tekstil 80 kişilik profesyonel ekibiyle, yıllık 1.000.000 adeti bulan ihracat kapasitesinin dikimini İstanbul’daki kendisine bağlı atölyelerde, paketlemesinin tamamını iç bünyede ürettirmektedir.

Ersin ÇOKLAR

CEO

Çalıştığımız
Ülkeler

Moskova, ABD, Dubai, birleşik arap emirlikleri, Hollanda, İtalya, Almanya, Polonya, Fransa, Finlandiya.

Üretim

Üretimin her aşamasında kalite kontrol çalışması gerçekleştirilmektedir. Numune aşamasından, ürünün paketlenme aşamasına kadarki yapılan çalışmalar şunlardır;

Tasarım

Numune Aşaması Tasarım; müşteri isteği doğrultusunda modellerin hazırlanması. Tasarımdan gelen bilgiler doğrultusunda numunenin dikilmesi. Numunenin müşteriye gönderilmeden kalite kontrol yapılıp müşteriye sevk edilmesi.

Sipariş Onaylanan numune sonrası gelen sipariş adetlerine göre metraj ve aksesuar planlanmasının yapılıp imalata verilmesi.

Üretim

Kesim Gelen siparişin onaylanan numunesinin kalıp kontrollerinin yapıldıktan sonra kesilmesi.

Dikim Modele göre doğru dikim yapabilecek atölyeye ürünün dikim inspectörü kontrolünde dikilmesi.

İlik Düğme Dikim sonrası atölyelerden gelen ürünlerin yıkama öncesi son kontrollerini yapıp yıkamalara yollanması.

Yıkama Siparişi olan numunenin parti ön çalışma yıkamasının yapılıp onay alındıktan sonra olabilecek riskler giderilerek partinin yıkanması.

Teslimat

Ütü-Paket Yıkamadan gelen ürünler ütü öncesi ön kontrollerinin (ölçü kontrolü, yıkama kontrolü vb.) yapılmasından sonra ütü ve paket işlemlerinin yapılması.

Sevkiyat Kolilenmiş ürünlerin sipariş tarihlerine göre müşteriden gelen bilgiler doğrultusunda adreslere gönderilmesi.

Güncel

İletişim